Home / bet / Business / چگونه گیاهان چند ساله را از طریق بذر پرورش دهیم

چگونه گیاهان چند ساله را از طریق بذر پرورش دهیم

Business 0

با پرورش گیاهان چند ساله خود از دانه ها می توانید هزینه زیادی پس انداز کنید. تنها عیب شروع بذر این است که شاید برای پرورش گیاهان خود مجبور باشید کمی وقت اضافی بگذارید. با این حال ، برای بسیاری از باغبانان مشتاق ، نیمی از لذت رشد گیاهان از بذر این واقعیت است که نهال ها به آرامی رشد می کنند و کمی از عشق مراقبت می کنند. از این گذشته ، هرکسی می تواند وارد فروشگاه شود و گیاهی با گلهای زیبا را که در یک مهد کودک تجاری پرورش داده شده خریداری کند و آن را در زمین بچسباند. پرورش گیاه از طریق فقط کمی دانه چیزی است که می توان به آن افتخار کرد.

بدیهی است که اولین کاری که باید انجام دهید انتخاب نوع گیاهانی است که می  گل آزالیا  خواهید رشد دهید و بذر خریداری کنید. شما می خواهید انواع مختلف بذر موجود را تحقیق کنید زیرا بسته به نوع گیاه نیازهای مختلفی برای رشد دارند. به عنوان مثال ، برای جوانه زنی ، برخی از دانه ها باید در معرض دمای انجماد قرار بگیرند. گیاهانی که غالباً در خارج از پاییز شروع به کار می کنند ، به این نوع درمان سرماخوردگی احتیاج دارند. برخی از نمونه ها شامل خونریزی قلب ، دلفینیوم و Phlox است. اگر بذرهای شما به درمان سرماخوردگی احتیاج دارند می توانید آنها را به مدت 30-45 روز در تخت ها قرار دهید. شما می خواهید بسته بندی دانه ها را از نظر درجه حرارت مورد نیاز بررسی کنید زیرا این از گونه ای به گونه دیگر متفاوت است. بعد از درمان سرد بذرها را باید زیر چراغهای داخلی قرار دهید.

همچنین اگر علاقه مند به پرورش یک رقم خاص هستید ، مهم است که بذرها را از تامین کنندگان معتبر خریداری کنید. اگر بذرهایی را که از گیاهان بالغ دیگر ریخته اند جمع کنید ، به احتمال زیاد نتایج خوبی نخواهید گرفت. به گفته کارشناسان باغبانی ، این دانه های گرده افشانی شده “واقعی” نخواهند شد. این بدان معناست که فرزندان مانند والدین به نظر نمی رسند. پس از خرید بذرهای خود ، باید به دنبال درج های 20 ردیف و شروع بذر باشید. این درج ها متناسب با آپارتمان های 10 اینچ در 20 اینچی فروخته می شوند. شما همچنین می خواهید نوع مناسب مخلوط خاک را برای بذرهای خود تهیه کنید. از آنجا که هر نوع گیاه متفاوت است ، شما می خواهید نیازهای جوانه زنی گیاهان مختلف را بررسی کنید. مرجع برتر کتاب راهنمای گیاهان زینتی علفی استیو استیل است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  •  
    Previous Post

    College Football Parlay Cards – Introduction, Payouts And Winning

  •  
    Next Post

    ONLINE GAMBLING Is Essential For Your Success. Read This To Find Out Why