Home / bet / Business / چه انتظاری از مدیریت درد داریم؟

چه انتظاری از مدیریت درد داریم؟

Business 0

افراد اغلب به اشتباه تصور می کنند که درمان توسط یک متخصص مدیریت درد فقط شامل “مسکن های درد” مخدر است.

با این حال ، روش طب درد یا مدیریت درد دقیقاً مانند سایر تخصص های پزشکی مبتنی بر تشخیص است. همانطور که فرد برای ارزیابی بیماری قلبی به یک متخصص قلب مراجعه می کند و درمان را براساس یک تشخیص منحصر به فرد دریافت می کند ، مراجعه به یک متخصص مدیریت درد منجر به یک درمان منحصر به فرد می شود زیرا هر بیمار مبتلا به درد نیز متفاوت است. رشته پزشکی درد مربوط به پیشگیری ، ارزیابی ، تشخیص ، درمان و توان بخشی از اختلالات دردناک است.

درد بیشتر از افراد مبتلا به دیابت ، بیماری های قلبی و سرطان در آمریکایی ها تأثیر می گذارد. تقریباً 116 میلیون آمریکایی با درد مزمن وجود دارد که به عنوان دردی بیش از سه ماه ادامه دارد و 25 میلیون نفر با درد حاد.

مانند سایر پزشکان ، متخصص مدیریت درد باید هر بیمار را معاینه کند و بر اساس متخصص قلب در مشهد علائم ، معاینه و سایر یافته های بیمار برنامه درمانی ایجاد کند. به عنوان مثال ، متخصص قلب و عروق ابتدا باید شما را معاینه کند و چندین تصمیم گیری انجام دهد. اینها شامل تصمیم گیری در مورد اینکه آیا بیماری قلبی شما به کاهش وزن و ورزش پاسخ می دهد ، آیا شما فشار خون بالا دارید و برای کاهش فشار خون به دارو احتیاج دارید یا اینکه کلسترول شما بالا است یا اینکه انسداد دارید و آیا به یک روش مداخله ای احتیاج دارید یا به عنوان آخرین مورد استراحت ، آیا ممکن است لازم باشد برای جراحی بای پس کرونر به جراح قلب ارجاع شوید.

تمام بیماران مبتلا به بیماری قلبی از داروهای مشابه استفاده نمی کنند. بستگی به علت مشکل دارد. همانطور که گزینه های درمانی مختلفی برای بیماری های قلبی در دسترس است ، تعداد زیادی گزینه درمانی برای درد ستون فقرات یا ارتوپدی در دسترس است.

در حالی که بیماران ممکن است به دلیل “صدمه زدن” به یک پزشک مدیریت درد مراجعه کنند ، دقیقاً همانطور که به یک متخصص قلب و عروق مراجعه می کنند زیرا همه آنها مشکلات قلبی دارند ، اما همه درد به مواد مخدر پاسخ نمی دهد. این تصور غلط متاسفانه و رایجی است که اگر بیماران به پزشک مدیریت درد مراجعه کنند ، تحت درمان دارویی قرار می گیرند.

درمان های مربوط به درد ستون فقرات یا ارتوپدی درست مانند درمان های بیماری های قلبی متفاوت است. بستگی به این دارد که علت مشکل شما چیست.

اول از همه ، مهم است که درک کنیم که انواع مختلف درد ستون فقرات یا ارتوپدی وجود دارد. فرد ممکن است درد عضلانی ، درد رباطی ، درد مفصل ، درد استخوان ، درد ناشی از فتق دیسک ، درد ناشی از شکستگی یا درد عصب کشیده یا آسیب عصبی داشته باشد. داروهای ضد درد بر اساس منبع درد تجویز می شوند.

برخی از بیمارانی که به مدیریت درد روی می آورند هرگز به داروهای ضد درد احتیاج ندارند. آنها ممکن است به تزریق ، مداخلات دیگر ، مهاربند یا فیزیوتراپی پاسخ دهند. دانش ما تا آنجا افزایش یافته است که ما در مورد چگونگی وضعیت بد بدن و راه رفتن نامناسب همه درد عضلانی-اسکلتی را تداوم می بخشیم. با استفاده پیشرفته از تمرینات ، متناسب با نیازهای خاص بیمار ، فیزیوتراپی ممکن است مفید باشد.

ارزیابی در فیزیوتراپی ممکن است نشان دهد که درد بیمار در نتیجه حرکت ضعیف ، عضلات سفت ، عضلات سفت ، عضلات ضعیف یا مشکلات وضعیتی است. به عنوان مثال ، ما می دانیم که بیمارانی که به بیماری دیسک تحلیل برنده مبتلا هستند ، جایی که دیسک بین دو استخوان شروع به ساییدگی می کند ، می توانند با افزایش تمرینات افزایش عضله اصلی شما و از بین بردن یا کاهش کمر درد ، فشار دیسک را کاهش دهند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  •  
    Previous Post

    How To Find The Right Service When You Are Renting Movies Through The Internet?

  •  
    Next Post

    A Losing Battle – My Casino Consequence